{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
500 TL ve üzeri alışverişe kargo bedava!
Analiz ve Tadım Kavurma ve Soğutma Öğütme Paketleme
#
Uzman kadromuz, modern laboratuvarlarımızda, tüketicilerin taleplerine uygun bir biçimde ürün serilerini tek tek kontrol etmekte ve tadımını gerçekleştirmektedir. Her üretim aşamasında alınan numuneler, bir yandan kimyasal özellikleri ile analiz edilirken, bir yandan da aromatik lezzet standartlarının tutarlılığını sağlamak amacıyla kalite ve tat testleri uygulanır.
#
En kritik aşama sayılan kavurma işlemi, bilgisayar kontrollü, modern tesisimizde gerçekleştirilmekte ve bu sırada kahve çekirdeğinin her iki yüzü de eşit oranda işleme tabi tutularak, kendine has aromaya sahip özel tatların geliştirilmesine imkân yaratılmaktadır. Aromasının korunması için kavurmanın hemen ardından şok soğutmaya giren kahve çekirdekleri, daha sonra depolama silolarına aktarılır.
#
Büyük bir hassasiyetle yürütülen öğütme işlemi, laboratuvar görevlilerimiz ve operatörler tarafından ortaklaşa denetlenmekte olup, özelleştirilmiş öğütme dereceleri sonunda Türk Kahvesi, espresso ve filtre kahve gibi farklı pişirme yöntemlerine uygun kahve çeşitleri elde edilir. Öğütücü içindeki su soğutma sistemi, işlem sırasında sıcaklığı düşük tutarak kahvenin kalite ve aroma kaybına uğramasını engeller. Tüm öğütme süreci, hijyen standartları gereği, kapalı bir ortamda gerçekleştirilmektedir.
#
Öğütülmüş kahveler bekletildikleri silolardan hava akımı yoluyla ilgili paketleme ünitelerine ulaştırılır. Aroma ve tazelik kaybını önleyebilmek için tüm ambalajlarımız vakumlanmaktadır. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına hitap eden çok sayıda, farklı ambalaj seçeneğimiz mevcuttur.
ÜRETİMİMİZİ YAKINDAN TANIYIN

Bikaldi kahve ve içecek karışımları Detay Kahve tarafından üretilir. Dünya standartlarına uygun, son teknolojilere sahip üretim süreçleri ve sektördeki güvenilirliği ile öne çıkan Detay Kahve hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Detay Kahve