{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
500 TL ve üzeri alışverişe kargo bedava!

Hakkımızda

Kahve Çekirdeği
BİKALDİ olarak amacımız; Bikaldi uzmanlığı ile Türk kahve kültürünü hem ülkemizde hem de dünyada en üst seviyeye taşımaktır. Espresso’dan filtre kahveye, salepten sıcak çikolataya kadar geniş ürün yelpazesi ile ürünlerini en kaliteli şekilde üretmektir. BİKALDİ kahvesi; çiğ kahve çekirdeğinin temin edilmesinden kavrulmasına, öğütülmesine ve paketlenmesine kadar tüm aşamalarında en son teknoloji ile kurulmuş tam otomatik sistemde işlenmektedir.
BİKALDİ kahvelerinin yolculuğu Brezilya’da başlar. Hasatın en verimli dönemi mayıs ayından eylül ayına kadar sürer ve bu dönemde en kaliteli çekirdekler uzmanlar tarafından özenle seçilerek ithal edilmektedir. Çiğ çekirdekler ürün işleme sürecine alınmadan önce laboratuvar şartlarında kalite güvence ekibi tarafından analizleri yapıldıktan sonra üretime verilir. Ürünlerimizin tümü objektif tadım panellerinin göstergesinde, uzman bir ARGE ve Kalite ekibinin özverili çalışmalarıyla hazırlanmaktadır. Lezzet ve teknolojisiyle daha ilk yudumdan fark edilen BİKALDİ kalitesi ile kahve tutkunlarının vazgeçilmezi olmayı hedefliyoruz.
Bikaldi Kahveleri

Türk kahvesinden Espresso’ya geniş ürün yelpazesine sahip BİKALDİ kahveleri, bir tık uzağınızda. Hemen keşfedin.

Hemen Satin Al